banner isbank

Sakarya Okul Sporları İl Birinciliği Satranç Turnuvası

gsb logo_crop2012-2013 Sakarya Okul Sporları Satranç İl Birinciliği Turnuvası 1-2-3 Mart (Cuma-Cumartesi-Pazar) 2013 tarihleri arasında  Erenler Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenecektir.
Tüm kategoriler için okullar katılım formlarını en geç 26 Şubat 2013 Salı günü saat:17:00 ye kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine mail yolu ile göndereceklerdir. Mail yolu ile gönderilen Okul Müdürü imzalı formlarının asılları müsabaka günü elden teslim edilecektir. Katılım formlarını belirtilen tarihe kadar bildirmeyen okullar müsabakalara alınmayacaklardır.

2012–2013 Sakarya Okul Sporları Satranç İl Birinciliğine, okul içi satranç yarışmaları sonucunda her okuldan 3 öğrenci (1.2.3. olan öğrenciler), İl Yarışmasına katılmak üzere seçilecektir. İl yarışmasına katılmak üzere seçilecek 3 öğrenciye; aynı okuldan geçen yılın il birincisi olan öğrenci ile UKD puanına sahip olan öğrenciler dâhil edilmeyecektir.
Katılacak sporcuların Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğünden okul sporları lisansı çıkarmaları gerekmektedir. Okullarınızın Beden Eğitimi Öğretmenlerinden bu konuda yardım alabilirsiniz. Yarışmaya katılacak sporcuların listeleri yönerge ekinde bulunan başvuru formuna yazılmalıdır. Okul müdürlüğünce onaylanan liste son başvuru tarihine kadar. Stadın yanında bulunan Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları birimine iletilmelidir.

NOT:Notasyon tutmak zorunludur. Notasyon tutmasını bilmeyen öğrenciler kendi düşünme süresi içinde rakibin notasyonuna bakarak yazacaklardır.

Başvurularda TC No, Okul Adı, Sorumlu Öğretmen, doğum tarihi bilgileri ile iletişim bilgilerinin eksiksiz olması önemlidir.

docOKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ YÖNERGESİ