banner isbank

Antrenör Kursları

Antrenör Kursları

Sakarya İl Temsilciliği tarafından düzenlenen ve TSF İle GSGM mevzuatlarına bağlı olarak antrenör kursu düzenleme yetkisi sadece il temsilciliğine aittir. 

Kursa katılmak için aşağıda belirtilen şartları sağlamış olmak ve gerekli belgelerin İl temsilciliğine getirilmesi gerekmektedir. 

Kursların açılmasında aşağıdaki gibi 2 yol izlenir;

1. Yardımcı antrenör belgesi almak isteyen adaylar belgelerini il temsilciliğine getirir. Talepler değerlendirilerek  yeterli sayıya ulaşıldığında (en az 30 kişi) kurs açılır. Adaylar katılacakları kursları resmi sitemizden Kurs Takvimi bölümünden takip ederek müracatlarını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atarak yaptırılar.  İl temsilciliğine yapılan müracaat bir kursa özel olmayıp , herhangi bir kursa katılınabilir. 

2. Bir bölgede/ilçede bilinen katılımcı sayısı fazla ise ( özellikle öğretmenler ) bağlı oldukları bölgede kurs yeri gösterdikleri takdirde, resmi yazışmalardan sonra o bölgede kurs açılabilir.Bunun uygunluğuna il temsilciliği karar verecektir. İl temsilciliği yeterli katılım olmadığı hallerde bu kurslarada ilave yapma hakkına sahiptir.

Sakarya Satranç İl Temsilciliği
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.